Newsletter
Dowiedz się w jaki sposób wyroby z poroża mogą uczynić wnętrze twojego domu jeszcze piękniejszym!
Czas i koszt realizacji zamówienia

Towar wysyłamy po zaksięgowaniu wpłaty, w przypadku płatności online lub przelewem, natomiast przy wybraniu wpłaty za pobraniem, wysyłamy po potwierdzeniu złożenia zamówienia. Staramy się wysyłać towary jak najszybciej, maksymalnie w terminie podanym jako czas realizacji do każdego produktu. W przypadku zakupu kilku produktów obowiązuje termin realizacji dla produktu do którego ten termin jest najdłuższy, ale w razie potrzeby możemy rozbić takie zamówienie na kilka dostaw, w tym celu prosimy o kontakt. Część z naszych wyrobów jest dostępna fizycznie w magazynie, te towary wysyłamy niezwłocznie po zaksięgowaniu wpłaty lub potwierdzeniu złożenia zamówienia. Inne wyroby z poroża wykonujemy na zamówienie, a ich wykonanie zaczynamy po zaksięgowaniu wpłaty lub potwierdzeniu złożenia zamówienia, dlatego dla niektórych produktów termin realizacji jest dłuższy. W przypadku złożenia zamówienia indywidualnego podajemy przybliżony czas realizacji takiego zamówienia.

Koszt
Jest uzależniony od formy płatności oraz łącznej wagi zamówienia. Całe zamówienie jest wysyłane w jednej przesyłce i klient ponosi jeden koszt dostawy. 

Waga paczki Przelew/Płatność online Płatność
za pobraniem
     
     
     
 
Czas dostawy
Całkowity czas realizacji zamówienia (wraz z dostawą) wynosi od 2-28 dni i jest podany indywidualnie dla każdego produktu. W przypadku zamówienia kilku produktów z różnym czasem realizacji, dla całości zamówienia obowiązuje termin podany dla produktu, na który czekać trzeba najdłużej. Przy zamówieniu kilku produktów, dla których czas dostawy jest różny, możemy rozłożyć zamówienie na kilka dostaw, dzięki czemu otrzymają Państwo część produktów wcześniej, w tym celu prosimy o kontakt.  Dla zamówień specjalnych, termin realizacji określamy indywidualnie.
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl